+420 603 416 427 česky - english

Naše služby

 

Bezpečnost a ochrana na prvním místě


Velký důraz klademe na bezpečný průběh celého prodejního procesu. Našim klientům poskytujeme plnou právní podporu v každém kroku prodejní transakce. Jeho cílem je ochránit kupujícího i prodávajícího od nečekaných situací, stejně jako pomoc s řešením případných právních vad (věcná břemena, zástavní práva apod.)

Spolupracujeme s expertním týmem renomované advokátky - Mgr. Ivany Sládkové, který se na poli realitního práva pohybuje již od roku 2000 a k dnešnímu dni zprostředkoval přes dva tisíce úspěšných převodů nemovitostí.

Společnost FREE-MARKET PROPERTY s.r.o. je partnerem projektu Bezpečná úschova.

 

Finanční služby


Potřebujete financovat koupi nemovitosti? Jste bezradní v široké nabídce finančních produktů na českém trhu? Nechcete ztrácet čas komplikovaným hledáním nejvhodnějšího řešení? Rádi vám pomůžeme.

Jednou z důležitých předností odborníků v této oblasti je, že umí reálně posoudit a porovnat vaše přání a vaše možnosti. Díky tomu máte téměř stoprocentní jistotu, že vaše případná žádost o finanční podporu na koupi nemovitosti bude úspěšná.

 

Home staging


První dojem rozhoduje. Pomůžeme vám vytěžit z něj maximum. Vhodně aplikovaná pravidla Home Stagingu pomohou prodat vaší rezidenci s vyšším ziskem a bez zbytečných ztrát.

 

V čem jsme jiní


Na rozdíl od ostatních realitních společností se věnujeme prodeji nemovitosti individuálně. Vždy pečlivě zvažujeme potřebné kroky k jejímu prodeji a volbě té nejvhodnější strategie. Realitní makléř se stává partnerem, který vás provede všemi kroky až do zdárného dokončení převodu nemovitosti. V případě zájmu vám pomůžeme i s přípravou na stěhování, rekonstrukcí apod.). Jeho role není čistě akviziční.

 

Vše pod jednou střechou


Sjednání nejvýhodnější hypotéky na trhu, pojištění, prodej či pronájem stávající nemovitosti, služby bytového architekta, rekonstrukce, s tím vším vám rádi pomůžeme na jediném místě.